“Keeruline lihtsaks”

Olukorras, kus paljud ettevõtted peavad oma pakkumised turgudele ümber sõnastama, peavad kaubamärgid olema digikanalites nähtaval rohkem kui kunagi varem. CU grupi uus agentuur Digiscope Media pakub  Eesti ja välisturgude klientidele digiturunduslahendusi.

Digiscope aitab kommunikatsioonispetsialistidel, PR-, reklaamiagentuuridel, üritusturundusagentuuridel planeerida ja teostada kommunikatsiooni internetis, et saavutada ühistööna paremaid tulemusi.  DM väärtuspakkumuseks on aidata kaardistada ettevõtete vajadused efektiivseks reklaamimiseks, pakkuda abi selleks internetis orienteerumisel. Kliendile koostatakse pikaajaline plaan, mis koosneb lühiajaliste eesmärkide täitmisest ja erinevate digi-kanalite testimisest, et selgitada olukorrapõhiselt kliendi jaoks välja parimad kanalid.

Creative Unioni teenuseportfooliosse lisandusid Digiscope kaudu uued teenused nagu SEO*, LinkedIni haldus ja digitaalne workshop,

mille eesmärgiks on kaardistada ja parendada ettevõtete nähtavust internetis soovitud turgudel. SEM (search enginge marketing) ja sotsiaalmeedia reklaamide võimekust kasutame lühiajaliste kampaaniate realiseerimiseks. Pakume klientidele perspektiivikat orgaanilise nähtavuse ehitamist, et proportsionaalselt vähendada veebis mittepüsivat jälge loovaid lühiajaliste ja ajutiste investeeringute mahtu. Eelkõige keskendume Digiscopes brändi edendamisele ja seeläbi kinnistame ennast digikanalites intensiivsemalt, orgaanilisemalt ja püsivamalt.

Rainis Vares, Digiscope Media OÜ juhi hinnangul töötab digikommunikatsioon tervikuna efektiivsemalt, kui lühiajalised (CPC**, CPM***) strateegiaid kokku põimida orgaanilise nähtavuse edendamisega. Näiteks aastase turundusstrateegia puhul esimese poolaasta tööna optimeerime veebipoe tehnilisi ja sisulisi parameetreid koos sisuartiklitega. Toodame klientidele SEO-optimeeritud müügipakkumisi erinevatesse kanalitesse mis parandavad ka CPC kampaaniate puhul (google ads; google ads ranking) klikihinda, tehes lühiajaliste kampaaniate investeeringud efektiivsemaks, samal ajal tagades ka parema orgaanilise nähtavuse otsingumootorites.

Digiscope Media juhindub algupärasest CVC (Connected Value Component)-metoodikast mille järgi opereerides leiame koos partnerite ja klientidega sobilikud tööriistad jätkusuutliku ja ajas dünaamiliselt areneva kommunikatsiooniterviku tagamiseks.

Digiscope Media on toonud turule värskendavad ning vajalikud teenused mida ettevõtjad praeguste olukordade valguses vajavad.

 

REFERENTS:

https://contactless.royal.ee/ 

https://mobilization.io/et 

ning tutvu viimaste livestreamidega:
https://www.youtube.com/watch?v=be7NFNsDS6E