Digiscope Media

Milline reklaamlahendus sobib minu ettevõttele? Kas peaksite keskenduma brändingule, CPC-kampaaniatele, orgaanilisele liiklusele, e-maili-kampaaniatele, PR-artiklitele või hoopis midagi teistsugust? Digiscope Media aitab leida just sulle sobiliku formaadi ja strateegia, et saaksid terviklikuma ja analüütilise ülevaate sellest, kuidas uued ja vanad kliendid teie teenust tarbivad ning kuidas te saaksite seda veel paremini teha – ka Eestist väljaspoole.

Meie väärtuspakkumuseks on aidata kaardistada ettevõtete vajadused efektiivseks reklaamimiseks, pakkuda abi selleks internetis orienteerumisel. Koostame pikaajalise plaani mis koosneb lühiajaliste eesmärkide täitmisest ja erinevate digi-kanalite testimisest, et selgitada olukorrapõhiselt kliendi jaoks välja parimad.

Creative Unioni teenuseportfooliosse lisandusid Digiscope kaudu uued teenused nagu SEO*, LinkedIni haldus ja digitaalne workshop mille eesmärgiks on kaardistada ja parendada ettevõtete nähtavust internetis soovitud turgudel. SEM (search enginge marketing) ja sotsiaalmeedia reklaamide võimekust kasutame lühiajaliste kampaaniate realiseerimiseks. Pakume klientidele perspektiivikat orgaanilise nähtavuse ehitamist, et proportsionaalselt vähendada veebis mittepüsivat jälge loovaid lühiajaliste ja ajutiste investeeringute mahtu. Eelkõige keskendume Digiscopes brändi edendamisele ja seeläbi kinnistame ennast digikanalites intensiivsemalt, orgaanilisemalt ja püsivamalt. Madis Laas CU-st on teenuse juba proovile pannud ja on uhke ja rahul, et oleme vastavalt turunõudlusele struktureerinud kiire, toimiva ja tänapäevases turunduses vajaliku kompetentsi: “soovin kõrget ja jõulist lendu, head ja lisaväärtust loovat koostööd CU agentuuridega ja väliste partneritega. Esimesed projektid on saanud tõeliselt kiire ja ootusi ületanud lahendused”, ütles ta just :) .

Rainis Vares, Digiscope Media OÜ juhi hinnangul töötab digikommunikatsioon tervikuna efektiivsemalt, kui lühiajalised (CPC**, CPM***) strateegiaid kokku põimida orgaanilise nähtavuse edendamisega. Näiteks aastase turundusstrateegia puhul esimese poolaasta tööna optimeerime veebipoe tehnilisi ja sisulisi parameetreid koos sisuartiklitega. Toodame klientidele SEO-optimeeritud müügipakkumisi erinevatesse kanalitesse mis parandavad ka CPC kampaaniate puhul (google ads; google ads ranking) klikihinda, tehes lühiajaliste kampaaniate investeeringud efektiivsemaks, samal ajal tagades ka parema orgaanilise nähtavuse otsingumootorites.

Digiscope Media juhindub algupärasest CVC (Connected Value Component)-metoodikast mille järgi opereerides leiame koos partnerite ja klientidega sobilikud tööriistad jätkusuutliku ja ajas dünaamiliselt areneva kommunikatsiooniterviku tagamiseks.

Digiscope Media on toonud turule värskendavad ning vajalikud teenused mida ettevõtjad praeguste olukordade valguses vajavad.

Heida pilk meie esimestele töödele siinhttps://contactless.royal.ee/ , https://mobilization.io/et , tutvu viimaste livestreamidega, et pakkuda vähemalt sama häid lahendusi meie järgmistele klientidelehttps://www.youtube.com/watch?v=be7NFNsDS6E

MEIE KONTAKTID